18 Czerwiec 2024
Nasze kierunki w roku szkolnym 2021/22

Powiększ zdjęcie


Nawigacja
Strona główna

O zespole szkół

Patron szkoły
Deklaracja dostępności

ZSUiS - opisy zawodów

REKRUTACJA

Programy szkolne

Szkolne informacje

KURSY CKZ

Plan rozwoju ZSUiS

Z życia szkoły

OFERTA PRAKTYK

Informacje dla rodziców

PLAN LEKCJI

Wykaz podręczników na rok szkolny 2021/2022

Egzamin maturalny i zawodowy 2021

ZDALNE NAUCZANIE

Sukcesy uczniów

Zastępstwa

RODO


Do pobrania

Biblioteka

Pedagog

Kontakt

Galeria zdjęć

Szukaj

Inne strony

Wiadomości archiwalne

Dla nauczycieli

Informacje dla absolwentów
Pogoda
Terminy egzaminów poprawkowych
Terminy egzaminów poprawkowych

Egzaminy poprawkowe - sierpień 2014 r.

      Egzaminy poprawkowe  w Zespole Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle odbędą się  w dniach 25 i 26 sierpnia 2014 r. o godz. 9.00 zgodnie z poniższym zestawieniem. Szczegółowe listy zawierające imiona i nazwiska zdających uczniów oraz skład komisji wywieszone zostaną w gablocie na parterze w budynku A szkoły.

Kurs przygotowujący do matury poprawkowej
Aktualności

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizuje 30 godzinny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki, bezpłatny wykład omawiający zadania z tegorocznej matury, bezpłatną maturę próbną i indywidualne konsulatacje z uczniami. Pierwszy bezpłatny wykłada zatytuowany "Co poszło nie tak na maturze z matematyki?" odbędzie się 21 lipca 2014 r. o godzinie 9.00 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w sali RA3.

Antoniański Dar Serca
Antoniański Dar Serca

       Dnia 02.06.21014r. w ZSUiS w Jaśle odbył się spektakl poświęcony Pamięci Jana Pawła II, pt. „Zostałem z Wami”. Przedsięwzięcie zostało przygotowane w ramach akcji dobroczynnej na rzecz jasielskiego szpitala, która jest kontynuacją zainicjowanego kilkanaście lat temu Noworocznego Daru. W tym roku pieniądze zbierane w ramach akcji Antoniański Dar Serca przekazane zostaną na zakup defibrylatora dla oddziału ratunkowego naszego szpitala.

Żakinada 2014
Żakinada 2014

     W ubiegły czwartek odważna grupa naszej młodzieży wzięła udział w Żakinadzie. W barwnym korowodzie przeszliśmy na Ogródek Jordanowski, gdzie odbył się konkurs na najlepszy strój. 

"Integracja na 5"
"Integracja na 5"

     Uczennice z klasy III Tfo w ramach działań Szkolnego Klubu Wolontariatu bawiły się z podopiecznymi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle w czasie „Pikniku na 5”.

Wizyta biskupa w ZSUiS
Wizyta biskupa w ZSUiS

     2 czerwca 2014 roku Zespól Szkół Usługowych i Spożywczych miał ogromną przyjemność gościć w swoich progach Jego Ekscelencje ks. Biskupa Edwarda Białogłowskiego. Ksiądz Biskup odwiedził placówkę w ramach wizytacji kanonicznej parafii.

Spotkania z historią uczniów ZSUiS w Jaśle
Spotkania z historią uczniów ZSUiS  w Jaśle

     W dniu 20 maja 2014 r. gościliśmy w szkole historyka IPN Oddział w Rzeszowie panią Katarzynę Kyc. W ramach naszej współpracy z IPN zorganizowaliśmy pokaz filmów dokumentalnych z cyklu: „WARSZAWA 1944”. Pokaz poprzedziła prelekcja pani Katarzyny Kyc poświęcona tematyce powstania warszawskiego 1944 r. oraz wprowadzenie do obejrzenia filmów dokumentalnych.

Konkurs ekologiczny rozstrzygnięty!
Konkurs ekologiczny rozstrzygnięty!

  Dzień Ziemi to coroczna inicjatywa, której celem jest promowanie postaw proekologicznych wśród ludzi. Nazywany jest też Świętem Ziemi, Światowym Dniem Ziemi lub Międzynarodowym Dniem Matki Ziemi. Niezależnie od nazewnictwa, chodzi o tę samą ideę. Święto obchodzone jest 22 kwietnia. Tegoroczne obchody Światowego Dnia Ziemi były częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej dla klimatu pt. "Zmieniaj nawyki - nie klimat!" prowadzonej od września 2013 do końca czerwca 2014 roku przez Fundację Ośrodka Edukacji Ekologicznej.  

PIKNIKOWY PRZEGLĄD ZAWODÓW W ZSUiS
PIKNIKOWY  PRZEGLĄD  ZAWODÓW  W  ZSUiS

8 maja 2014 r. odbył się już po raz siódmy, Jasielski Piknik Zawodowy. Jego organizatorami, jak co roku, były ZSUiS, ZST i CKP. Patronat nad tym wydarzeniem objęło Starostwo Powiatowe w Jaśle, reprezentowane przez wicestarostę – pana Franciszka Miśkowicza oraz Naczelnika Wydziału Edukacji – pana Piotra Zołę.

            Piknik zawodowy adresowany jest do gimnazjalistów stojących przed pierwszą poważną życiową decyzją, dotyczącą ich dalszego kształcenia i kariery zawodowej. Oferta naszej szkoły jest bardzo bogata. Od dziesięcioleci znana jest ona w środowisku lokalnym  z kształcenia w zawodach spożywczych i usługowych, oraz różnorodnych profesjach  unikatowych. Dlatego też zamysłem organizatorów imprezy na terenie ZSUiS było, nie tylko zapoznanie młodych ludzi z ofertą edukacyjną i pracowniami szkolnymi, ale również ukazanie specyfiki prowadzonych w placówce kierunków kształcenia oraz możliwości związanych z wykonywaniem poszczególnych zawodów.

<< FOTOGALERIA >>

e-dziennik UONET+
BIP i ePUAP
progeCAD
progeCAD.pl banner
Losowa fotografia