18 Czerwiec 2024
Nasze kierunki w roku szkolnym 2021/22

Powiększ zdjęcie


Nawigacja
Strona główna

O zespole szkół

Patron szkoły
Deklaracja dostępności

ZSUiS - opisy zawodów

REKRUTACJA

Programy szkolne

Szkolne informacje

KURSY CKZ

Plan rozwoju ZSUiS

Z życia szkoły

OFERTA PRAKTYK

Informacje dla rodziców

PLAN LEKCJI

Wykaz podręczników na rok szkolny 2021/2022

Egzamin maturalny i zawodowy 2021

ZDALNE NAUCZANIE

Sukcesy uczniów

Zastępstwa

RODO


Do pobrania

Biblioteka

Pedagog

Kontakt

Galeria zdjęć

Szukaj

Inne strony

Wiadomości archiwalne

Dla nauczycieli

Informacje dla absolwentów
Pogoda
"Hej kolęda, kolęda"
"Hej kolęda, kolęda"

Piękny zwyczaj wspólnego kolędowania podtrzymuje społeczność Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle.

     Tradycją naszej szkoły stało się organizowanie corocznych spotkań opłatkowo-noworocznych. 9 stycznia 2014 r. na sali gimnastycznej  przy świątecznym stole, aby „wspólnie pokolędować” spotkali się byli i obecni pracownicy szkoły. Na zaproszenie pani dyrektor ZSUiS Renaty Skórki odpowiedziało wielu gości. Wśród przybyłych byli m.in. Ojciec Gwardian Krzysztof Kozioł, Wicestarosta Powiatu Jasielskiego Franciszek Miśkowicz, emerytowani dyrektorzy szkoły- pan Zbigniew Maziarka, pan Zbigniew Krężel, pani Zofia Ostręga i wielu pracowników, z którymi mieliśmy przyjemność pracować.

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "WSZYSTKO DLA KOBIET"
II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "WSZYSTKO DLA KOBIET"

Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle ogłasza

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS

„WSZYSTKO DLA KOBIET”

     Konkurs organizowany jest z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet i kierowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych powiatu jasielskiego oraz uczniów ZSUiS w Jaśle. Honorowy patronat nad Konkursem objęła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, a patronem medialnym Konkursu jest jasielski portal informacyjny jaslo4u.

Regulamin konkursu "WSZYSTKO DLA KOBIET"

Karta zgłoszenia na Konkurs

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów ZSUiS
Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów ZSUiS

     We wtorek 17 grudnia 2013 r. w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia uczniom szkół ponadgimnzjalnych stypendiów Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. Stypendia otrzymało  255 uczniów z województwa podkarpackiego. Wśród wyróżnionych znalazły się uczennice naszej szkoły, które otrzymały Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Wioleta Szura z klasy 4Ts oraz Natalia Mastaj z klasy 3Tu.

XIII finał Szlachetnej Paczki już za nami
XIII finał Szlachetnej Paczki już za nami

      XIII finał Szlachetnej Paczki już za nami – prezenty rozdane, magazyn zamknięty, emocje opadają. Wierzymy mocno, że rodziny, które wzięły udział w projekcie, długo jeszcze będą mogły cieszyć się tym, czym zostały obdarowane.

Sukces uczennic Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle
Sukces uczennic Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle

     Dnia 6 grudnia odbyła się w Tychach okręgowa   XVI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywności. Do rywalizacji na tym etapie zakwalifikowało się 34 uczniów z 9 szkół  województwa podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego. Nasze województwo godnie reprezentowały uczennice Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle: Wioleta Szura, Marzena Suchan, Angelika Grzegórska, Joanna Pacocha, z klasy 4Ts oraz Mariola Lenard i Paulina Słowik z klasy 3Ts.

Rozstrzygnięcie konkursu na plakat "Niepełnosprawni to dla mnie normalna sprawa"
Rozstrzygnięcie konkursu na plakat "Niepełnosprawni to dla mnie normalna sprawa"

     W dniach 28 listopada do 2 grudnia 2013r. odbyło się w naszej szkole głosowanie na najlepszy plakat.

Każdą klasę mógł reprezentować jeden plakat i każdy uczeń mógł oddać jeden głos na najlepszą pracę. Do konkursu zgłoszono 15 prac. Społeczność szkolna najwięcej głosów oddała na plakaty:

I miejsce dla klasy 1Tfo -  65 głosów

II miejsce dla klas 4Tf – 41 głosy

III miejsce dla klasy  4Ts – 40 głosów.

SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY
SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

     Na początku grudnia w naszej szkole rozdane zostały nagrody dla zwycięzców tegorocznego Szkolnego Konkursu Ekologicznego. Konkurs ten organizowany jest od kilku lat i co roku cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów.

Program "PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ"
Program "PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ"

     W dniu 12.12.2013 r. w naszej szkole został przeprowadzony przez Medyczną Szkołę Policealną pokaz „profilaktyka uzależnień”.

     Przedstawiciele Medycznej Szkoły Policealnej spotkali się z młodzieżą, aby pomóc jej w ukształtowaniu sposobu myślenia, który pozwoli uniknąć niebezpieczeństwa związanego z uzależnieniem od narkotyków, alkoholu i nikotyny.

NIE PODDAJ SIĘ GRYPIE
NIE PODDAJ SIĘ GRYPIE

CZYM JEST GRYPA?
Grypa jest ostrą chorobą wirusową. Wirusy namnażają się w komórkach nabłonkowych górnego i dolnego odcinka dróg oddechowych. Okres wylęgania grypy wynosi średnio 2 dni, natomiast największa zakaźność występuje 1 dzień przed i 3 do 5 dni po wystąpieniu objawów. Choroba przenosi się drogą kropelkową, przez kontakt bezpośredni z zakażoną osobą lub przez kontakt ze skażonymi powierzchniami i przedmiotami.

e-dziennik UONET+
BIP i ePUAP
progeCAD
progeCAD.pl banner
Losowa fotografia