30 Styczeń 2023
Nasze kierunki w roku szkolnym 2021/22

Powiększ zdjęcie


Nawigacja
Strona główna

O zespole szkół

Patron szkoły
Deklaracja dostępności

ZSUiS - opisy zawodów

REKRUTACJA

Programy szkolne

Szkolne informacje

KURSY CKZ

Plan rozwoju ZSUiS

Z życia szkoły

OFERTA PRAKTYK

Informacje dla rodziców

PLAN LEKCJI

Wykaz podręczników na rok szkolny 2021/2022

Egzamin maturalny i zawodowy 2021

ZDALNE NAUCZANIE

Sukcesy uczniów

Zastępstwa

RODO


Do pobrania

Biblioteka

Pedagog

Kontakt

Galeria zdjęć

Szukaj

Inne strony

Wiadomości archiwalne

Dla nauczycieli

Informacje dla absolwentów
Pogoda
Świąteczny Dar Serca
Świąteczny Dar Serca

     Po raz kolejny nasza szkoła pragnie włączyć się przed świętami Bożego Narodzenia do pomocy potrzebującym. W tym roku chcemy pomóc niespełna dwuletniemu Kacperkowi Stojowi, który urodził się z chorym serduszkiem i rozszczepem podniebienia. Wada serca powodowała częste bezdechy, aż doprowadziła do zatrzymania krążenia w wyniku czego został uszkodzony układ nerwowy oraz żołądek i nerki.

Chłopiec jest pod stałą opieką wielu specjalistów (kardiologa, neurologa, laryngologa, gastrologa). Przeszedł już dwie operacje - serca i podniebienia, a czekają go jeszcze kolejne, m. in. usunięcie sondy, którą jest karmiony dojelitowo. Przez cały czas jest rehabilitowany bo nie potrafi samodzielnie chodzić, ponadto u neurologopedy uczy się przełykać ślinę i jeść zupkę.

     Kacperek jest małym, dzielnym wojownikiem, który pomimo wielu doświadczeń losu i bólu potrafi odwdzięczać się wszystkim rozczulającym uśmiechem.

     Osoby, które chcą pomóc Kacperkowi w walce o lepszą przyszłość, mogą wrzucić dowolną kwotę do puszek, które znajdują się w sekretariacie naszej szkoły i w bibliotece. Zbiórka będzie trwać do 17 grudnia 2020 r.

     Zachęcamy wszystkich, szczególnie młodzież do zbierania plastikowych zakrętek, które będą odbierane po powrocie do szkoły, a zostaną również przekazane na rehabilitację Kacperka.

 

Uprzejmie prosimy o włączenie się do akcji
Szkolny Klub Wolontariatu

 e-dziennik UONET+
BIP i ePUAP
progeCAD
progeCAD.pl banner
Losowa fotografia